پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان سمنان از اجرای عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان و کشف 510 کیلو تریاک در شهرستان دلگان خبر داد.

سردار عبداله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان سمنان مشخص شد یکی از قاچاقچیان سودای انتقال یک محموله بزرگ به مرکز کشور و در نهایت پایتخت را در سر دارد.
وی در همین خصوص به انجام هماهنگی های لازم با پلیس سیستان و بلوچستان اشاره و تصریح کرد: با هدایت لحظه به لحظه اطلاعاتی صورت گرفته، محل دپوی این محموله در یکی از روستاهای شهرستان دلگان شناسایی شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان از اقدام ضربتی و منسجم و بازرسی ماموران از محل مورد نظر خبر داد و افزود: ماموران در این عملیات 510 کیلو تریاک کشف کردند.
سردار حسنی با اعلام دستگیری یکی از عاملان اصلی قاچاق موادمخدر در مناطق شرقی کشور از توقیف یک دستگاه سواری پژو 405 نیز خبر داد و گفت: مقابله و مبارزه پلیس با سوداگران مرگ تعطیل بردار نیست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today