پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از انهدام شبکه سوداگران مرگ و کشف 32 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این جزیره خبر داد.

سرهنگ علی اصغر جمالی، فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: مأموران فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش طی 3 عملیات ضربتی 10 نفر از اعضای شبکه سوداگران مرگ را دستگیر و 32 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کردند که متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
وی افزود: تیم‌های تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس آگاهی، پاسگاه مرزی ساحلی شهید سید نور خدا موسوی و امنیت اخلاقی در عملیات های مشترک سوداگران مرگ را ناکام کردند.
سرهنگ جمالی ادامه داد: سوداگران مرگ در قالب مسافرت خانوادگی با همکاری خانواده و اقوام نسبت به انتقال مواد مخدر به جزیره اقدام که 4 نفر در ورودی بندرگاه مسافری و 6 نفر دیگر حین جابه جایی و توزیع مواد مخدر به خرده فروشان دستگیر شدند.
فرمانده پلیس کیش تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی متأسفانه تقاضا برای مصرف همچنان وجود داد و این خود باعث ترغیب سوداگران مرگ برای فروش مواد مخدر در جزیره می شود.
وی اظهار کرد: برخورد با سوداگران مرگ و افرادی آسایش و آرامش مردم و جامعه را سلب می کنند، به طور جدی در دستور کار نیروی انتظامی کیش قرار گرفته و مخلان امنیت و هنجار شکنان جامعه بدانند که نیروی انتظامی اجازه هیچ گونه هنجار شکنی و عرض اندام به آنان را در جزیره کیش نخواهد داد.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطرنشان کرد: هرچند سوداگران مرگ شیوه و شگردهای ورود و فروش مواد مخدر را تغییر می دهند اما هوشیاری مأموران این فرماندهی با همکاری خوب مردم شریف موفقیت های خوبی را در سال 1399 برای ما به ارمغان داشته است.
گفتنی است؛ از ابتدای سال تاکنون بیش از 100 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و بیش از 120 نفر در این خصوص دستگیر شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today