باشگاه خبرنگاران/ راز صحنه مرگ مشکوک، مرد ۵۰ ساله کاشمری، که عقربه‌های ساعت آن را فاش کرد.

حسین احمدی فرمانده نیروی انتظامی کاشمر گفت: ساعت ۶ بامداد یکی از روز‌های گرم تیرماه پیکر بی جان مردی حدوداً ۵۰ ساله در ابتدای بزرگراه کاشمر به شادمهر، رئیس پلیس، بازپرس شعبه دوم دادگاه عمومی، نماینده پزشکی قانونی و دیگر عوامل انتظامی این شهر را به محل موردنظر کشاند.
عقربه‌های ساعت مچی شکسته مرد که می‌توانست افکار و احساسات هر بیننده‌ای را ساعت‌ها به خود مشغول کند و با وجودی که هویت این مرد در اولین ساعات مشخص شد، ولی علت مرگ دلخراش او همچنان در هاله‌ای از ابهام بود.
قاضی رضا فتوحی راد دستورات لازم را در خصوص بررسی علت و چگونگی این حادثه تلخ صادر و کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی به همراه کارشناس خبره تصادفات پلیس راه کاشمر تحقیقات ده در ساعت ۸:۳۰ از حرکت باز ایستاده بودند و زمان مرگ او را گواهی می‌دادند از چشم تیزبین کارشناسان خبره پلیس دورنماند.
گواهی عقربه‌های ساعت و نظریه پزشک قانونی، که هردو زمان مرگ مرد را در ساعت ۲۰:۳۰ شب گذشته اعلام می‌کرد به تحقیقات پلیس جان تازه‌ای داد و فقط شیشه‌های خرد شده موجود در اطراف جسد کافی بود تا فرضیه تصادف مرد عابر با یک دستگاه کامیونت ایسوزو قوت بگیرد.
دوربین‌های سرعت سنج این مسیر هم شب گذشته حرکت کامیونت ایسوزو با یک چراغ روشن که از محل حادثه می‌گریخت را به خوبی ثبت کرده بودند و دیری نپایید که اشک‌های سرد راننده کامیونت در پلیس آگاهی کاشمر، غبار صفحاتِ خالیِ پرونده مرگ مشکوک مرد را شست تا حقایق جای خود را به اما و اگر‌ها بدهد.
بی توجهی به جلو راننده کامیونت متواری از صحنه تصادف که در نظریه اولیه کارشناسان تصادفات اعلام شد، معادله مجهول رازمرگ عابر پیاده را روشن ساخت.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید