ایرنا/ استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به تغییر فرمول وزارت بهداشت برای تعیین رنگ وضعیت ابتلای به کرونا، گاه شهرهای کوچک نیز مشمول رنگ قرمز و نارنجی می شوند و حال آنکه این شرایط تداوم ندارد و استان ما جزو مناطق بحرانی و مشکل‌دار نیست.

محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: در شرایط کنونی از ۵۰ تخت آی.سی.یو در مراکز درمانی استان ما، بیش از ۱۰ تخت اشغال نمی شود و این نمی تواند به معنای قرمزی شرایط ما باشد.
وی افزود: همیشه ما در خراسان شمالی تلاش کرده ایم بدون توجه به نام و مهابت مشکل، جلوتر از آن گام برداریم تا خسارات ناشی از هر مشکلی را به حداقل برسانیم.
شجاعی تاکید کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا به گونه ای عمل کرده‌ایم که گویا استان ما در وضعیت قرمز قرار دارد و با تغییر خط تولید ۱۲ واحد صنعتی، برای تهیه اقلام بهداشتی مانند ماسک، دستکش و ماده ضدعفونی کننده و تامین نیاز شهروندان استان تلاش کرده ایم.
استاندار خراسان شمالی افزود: همه سعی ما بر این بوده است تا با همراهی مردم و همکاری اجزای حاکمیت، نماینده ولی فقیه و ائمه جماعات علاوه بر دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا، این بیماری را مدیریت کرده و متناسب با شرایط اقدامات لازم را انجام دهیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today