ایرنا/ دستورالعمل های بازگشایی استخرهای شنا در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

سید محمدتقی علوی، مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستورالعمل های مربوط به بازگشایی و آغاز فعالیت مجدد استخرهای شنا در کشور و این استان تعیین و اعلام شد.
وی اظهار داشت: تعیین و اعلام این دستورالعمل ها از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستاد مقابله با کرونا در ورزش بوده است.
علوی افزود: مهم‌ترین اهداف تعیین و اعلام این دستورالعمل ها شامل لزوم رعایت هرچه بیشتر نکات بهداشتی و پیشگیری از همه گیری بیماری کرونا در کشور و استان است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زمان بندی بازگشایی و آغاز فعالیت مجدد استخرهای شنا در کشور و این استان منوط به دریافت مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.
وی عنوان کرد: نحوه استفاده شناگران از مواد ضدعفونی کننده، ماسک، دستکش و لباس محافظتی و میزان استاندارد کلر باقیمانده در آب استخرهای شنا در کشور و کهگیلویه و بویراحمد مطابق با دستورالعمل های صادره از سوی وزارت بهداشت خواهد بود.
علوی ابراز داشت: فرم های غربالگری، خوداظهاری و تعهدنامه مدیران استخرهای شنا در کشور و کهگیلویه و بویراحمد و سایر اطلاعات از طریق وب سایت فدراسیون پزشکی، ورزشی به نشانی اینترنتی www.ifsm.ir قابل دسترسی است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی پرسنل استخرهای شنا در کشور و کهگیلویه و بویراحمد باید از سوی هیأت های پزشکی، ورزشی به طور غیرحضوری در زمینه نکات بهداشتی آموزش دیده و گواهی مربوطه را دریافت کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today