فارس/ فرمانده انتظامی مشهد از شناسایی و دستگیری متهمان اصلی سرقت‌های خودرو و موتورسیکلت در پوشش خانوادگی خبر داد.

سرهنگ عباس صارمی ساداتی، فرمانده انتظامی مشهد در تشریح عملیات تیم‌های تجسس کلانتری کاظم آباد مشهد گفت: مرحله دیگری از طرح تشدید مقابله با سرقت در دستور کار سرکلانتری غرب مشهد قرار گرفت.
فرمانده انتظامی مشهد افزود: ماموران انتظامی در این ماموریت ضربتی 3 مرد و 2 زن را به عنوان متهمان سرقت‌های خودرو و موتورسیکلت دستگیر کردند.
وی با بیان اینکه 2 مرد 41 و 34 ساله همراه زنی 27 ساله متهم پرونده‌ای هستند که در آن خودرو سواری را به طور دربستی کرایه می‌گرفتند، افزود: این افراد با کشاندن راننده به مناطق حاشیه‌ای شهر و استفاده از مواد بیهوش کننده مرتکب سرقت می‌شدند.
سرهنگ صارمی ادامه داد: با اعلام سرقت به عنف خودرو پراید سفید رنگ در روز چهارشنبه هجدهم تیرماه به فوریت‌های پلیسی 110، تیم تجسس کلانتری کاظم آباد وارد عمل شد و سرنخ‌هایی به دست آمد که در کمتر از 12 ساعت منجر به ترسیم چهره فرضی یکی از متهمان و پاتوق سارقان در محدوده بلوار توس مشهد شد.
فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضایی، محل را به طور ضربتی پاکسازی و متهمان را در حالی با تیراندازی هوایی دستگیر کردند که 2 مرد 34 و 41 ساله قصد فرار داشتند.
وی گفت: مالک خودرو پراید در مواجهه حضوری، متهمان را شناسایی کرد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

زن و شوهر جوان، متهم پرونده سرقت های سریالی موتورسیکلت
فرمانده انتظامی مشهد در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: تیم های تجسس کلانتری کاظم آباد در اجرای طرح تشدید مقابله با سرقت، پیگیری سرقت‌های سریالی موتورسیکلت را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با اشاره به اینکه بررسی‌های پلیسی در این باره رد پای زن و مردی جوان را در سرقت‌ها نشان می داد، عنوان کرد: پلیس پس از بررسی‌های علمی و دقیق، این متهمان که زن و شوهری جوان بودند را شناسایی و تحت تعقیب قرار داد.
فرمانده انتظامی مشهد گفت: پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری متهمان وارد عمل شد و این 2 متهم در حالی دستگیر شدند که مرد جوان از روی پشت بام قصد فرار داشت .
وی تصریح کرد: بررسی‌های اولیه پلیس حاکی از آن است، این متهمان در پوشش خانواده موتورسیکلت‌ها را به سرقت می‌برده‌اند و تحقیقات پرونده برای کشف سرقت‌های انجام شده توسط آنها ادامه دارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید