فارس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از یک مورد مرگ کرونایی در استان خبر داد.

پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به 34 نفر خبر داد و گفت: امروز متاسفانه یک مورد فوتی جدید گزارش شد که این بیمار 46 ساله ساکن دهدشت دچار بیماری مزمن ریوی بود.
وی افزود: در بیست و دومین روز از تیرماه، 188 بیمار در بیمارستان های معین کرونای استان بستری هستند که 70 نفر مبتلای قطعی به کرونا میباشند.
یزدان‌پناه با اشاره به اینکه 8 بیمار کرونایی نیز در بخش آی سی یو بیمارستان‌های استان بستری هستند، ادامه داد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 1663 مورد گزارش شده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: امروز جواب ٨٣ نمونه از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج دریافت شد که درصد موارد مثبت مانند روزهای قبلی افزایشی بود و بیشترین موارد مثبت در شهرستان باشت (۳۵ درصد موارد مثبت) و بقیه موارد در بقیه شهرستان های استان بوده است.
وی افزود: استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری هوشمند، عدم شرکت در تجمعات، عدم خروج از خانه به‌جز در موارد ضروری و شستن مکرر دست ها‌ از مهمترین توصیه‌های ما به مردم است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم شریف استان ضمن عمل به توصیه ها از مسافرت به استان های همجوار که در وضعیت قرمز و یا هشدار قرار دارند، خودداری کرده و سلامت خود و جامعه را به خطر نیندازند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today