صدا و سیما/ ۲ عضو اصلی باند سارقان به عنف خودرو‌های اروندی در اهواز شناسایی و دستگیر شدند.

سردار حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی خوزستان در این باره اظهار کرد: به دنبال وقوع سرقت چند دستگاه خودروی پلاک اروند در سطح کلانشهر اهواز، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی اهواز و پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
سردار حیدر عباس زاده با اشاره به سرقت یک دستگاه خودروی لندکروز اروندی در دو روز گذشته از اهواز افزود: پس از تعقیب و گریز، سارقان خودرو مسروقه را رها و متواری شدند.
وی گفت: یکی از سارقان با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با پلاک مسروقه نصب شده به سرعت دستگیر و متعاقبا باکار اطلاعاتی یکی دیگر از همدستانشان در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهم یک جفت پلاک جعلی، وسایل و تجهیزات برای تعویض پلاک خودروی مسروقه کشف شد.
سردار عباس زاده افزود: ماموران پلیس یک فقره چک به مبلغ ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال که متهمان در قبال فروش خودرو‌های اروندی تحویل گرفته اند را کشف و سریعا باهماهنگی قضایی آن را مسدود کردند.
وی بیان کرد: سارقان در مواجهه حضوری با ۶ نفر از مالباختگان، مورد شناسایی و به بزه ارتکابی اعتراف نمودند و تحقیقات جهت شناسایی سایر اعضای باند و کشف خودرو‌های مسروقه ادامه دارد.
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: تاکنون چهار دستگاه خودرو شاسی بلند کشف و تحویل مالباختگان شده است.
وی با بیان اینکه متاسفانه شیوه سرقت خودرو‌های اروندی عموما با ایجاد تصادف ساختگی بوده که نهایتا به عنف خودرو‌ها را سرقت می‌کردند، گفت: تاکنون ۱۰ دستگاه در اهواز سرقت شده که ۶ فقره مشخص و اعتراف شده و مابقی در کمترین زمان ممکن کشف خواهند شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today