مهر/ رئیس پلیس راه ایلام با اشاره به اینکه ۶۸ نقطه حادثه خیز در این استان ایلام وجود دارد، گفت: این نقاط برای کاهش تصادفات در استان باید حذف شوند.

سرهنگ رضا همتی زاده، رئیس پلیس راه ایلام اظهار کرد: برابر کارشناسی‌های انجام شده در سطح راه‌های استان، ۶۸ نقطه حادثه خیز در استان ایلام وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه بخش مهمی از تصادفات استان ایلام در این مناطق رخ می‌دهد، گفت: این نقاط برای کاهش تصادفات در استان باید حذف شوند.
رئیس پلیس راه ایلام تصریح کرد: مسیر ایلام-مهران، سرابله-ایلام و ایلام-ایوان از جمله مسیرهای پر تصادف در استان ایلام به شمار می‌روند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون پروژه‌های مختلفی در مسیر ایلام-مهران کاهش تصادفات در حال انجام است، افزود: در حال حاضر در این محور ارتباطی در مجموع سه تونل به طول دو هزار متر ساخته شده که حفاری یک هزار و ۶۰۰ متر از این تونل‌ها به پایان رسیده است.
وی افزود: در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و عدم تجمع افراد در مناطق گردشگری استان ایلام، پلیس راه استان با سایر دستگاه‌های امدادی در روزهای پایانی هفته از تردد غیر ضرور خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی جلوگیری و نسبت به عودت خودروها اقدام خواهد کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today