باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد از دستگیری سارقان کابل‌های اداره برق این شهرستان با اعتراف به ۱۹ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل‌های برق اداره برق شهرستان اشتهارد، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد افزود: کارآگاهان در بررسی‌های اولیه خود متوجه شدند سارقان در گروه‌های ۳ الی ۵ نفره در ساعات مختلف شبانه روز اقدام به سرقت کابل‌های برق در شهرک صنعتی اشتهارد کرده اند.
سرهنگ ملکی گفت: کارآگاهان با تحقیقات میدانی و انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی ۵ نفر از سارقان کابل‌های اداره برق اشتهارد شدند.
او با بیان این که هر ۵ نفر اعضای این باند سرقت در عملیات‌های جداگانه دستگیر شدند، افزود: در بررسی‌های تکمیلی کارآگاهان مشخص شد سردسته این باند به تازگی از زندان آزاد شده و با تشکیل این باند اقدام به سرقت کابل‌های برق شهرک صنعتی اشتهارد کرده و پس از سرقت آن‌ها را به قیمت نازلی به یکی از مالخران به فروش می‌رسانند.
فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: سارقان در بازجویی‌های صورت گرفته به ۱۹ فقره سرقت کابل‌های اداره برق شهرستان اشتهارد اقرار کردند.
سرهنگ ملکی افزود: مبارزه با سرقت یکی از اولویت‌های اصلی پلیس در سال ۹۹ است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday