صدا و سیما/ رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان خوی: ظرفیت تخت های بستری ویروس کرونا در بیمارستان آیت ا.. خویی شهرستان خوی تکمیل شد.

خانم دکتر مقدم رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان خوی گفت: اصولا نباید در اورژانس بیمارستانها، بیماران مبتلا به کرونا بستری شوند، اما بعلت تکمیل ظرفیت تخت های بستری بیمارستان آیت ا.. خویی 26 تخت فوریت های پزشکی این بیمارستان به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.
وی شمار فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا را در شهرستان بطور میانگین در هر ماه از آغاز شیوع ویروس 29 نفر اعلام و تصریح کرد: افزایش آمار مراجعه کنندگان به مراکز درمانی کادر درمانی شهرستان بصورت جدید با مشکل مواجه ساخته است.
دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز وضعیت شهرستان خوی را یک وضعیت قرمز از نظر شیوع بیماری کرونا اعلام و تصریح کرد: خوی بعد از ارومیه بیشترین آمار فوتی های مبتلا به کرونا در استان را داشته است.
وی علت افزایش مبتلایان به این ویروس را عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم و حتی مسئولان دانست و افزود: متأسفانه در این شهرستان مردم بصورت عادی به زندگی خود ادامه می دهند و مسیر انتقال این ویروس را باز می گذارند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today