ورزش 3/ با رای کمیته انضباطی دیدار تیم های استقلال و پارس جنوبی تکرار خواهد شد و البته فرهاد مجیدی یک جلسه از حضور روی نیمکت تیمش محروم خواهد بود.

در حالی که هواداران فوتبال منتظر رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار استقلال - پارس جنوبی بودند، این نهاد تصمیم خود را در این باره گرفت و همچنین با صدور رای بازی استقلال - فولاد، بر تصمیم داور این مسابقه سیدمهدی سیدعلی صحه گذاشت. بنابر این رای، مسابقه استقلال و پارس جنوبی همچون دو دیدار تیم فولاد تکرار خواهد شد و البته فرهاد مجیدی یک بازی دیگر را هم از دست خواهد داد.
دیدار تیم های پارس جنوبی جم و استقلال تهران در هفته 23 لیگ برتر که قرار بود در ورزشگاه تختی جم برگزار شود، به دلیل عدم حضور تیم استقلال بخاطر داشتن 9 بازیکن( مبتلا به کوید 19)برگزار نشد.پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی و سایر قراین و امارات موجود در پرونده فوق، عدم حضور تیم استقلال موجه بوده و بنا به ملاک ماده 63 مقررات انضباطی مصوب سال 1397، حکم بر تکرار بازی موصوف صادر می شود( این رای ظرف مدت یک هفته در کمیته استیناف قابل تجدید نظر است)
این در حالی است که هومن افاضلی سرمربی تیم پارس جنوبی جم پیش تر گفته بود که رای بازی استقلال و پارس باید نتیجه 3-0 به نفع تیم او باشد و او هرگز تیمش را برای تکرار بازی به زمین نمی‌فرستد. وی حتی تاکید کرده بود که در صورت عدم رسیدگی نهادهای داخلی، این پرونده را به فیفا خواهد برد.
حالا باید دید واکنش پارسی ها به این حکم چه خواهد بود و آیا آن ها به کمیته استیناف اعتراض خواهند کرد یا تصمیم دیگری دارند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday