ایرنا/ مدیر شبکه بهداشت و درمان بانه گفت: خانمی با وزن ۳۵۰ کیلوگرم اهل روستای کوخان این شهرستان به دلیل بیماری قلبی فوت کرده بود توسط آتش نشانان به بیمارستان صلاح الدین ایوبی منتقل شد.

محمد شاهویسی، مدیر شبکه بهداشت و درمان بانه اظهار داشت: یکی از اهالی روستای کوخان با فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ بانه تماس گرفته و درخواست کمک از نیروهای اورژانس برای انتقال این خانم به بیمارستان کرد.
وی با اشاره به وضعیت جسمی و وزن سنگین این بیمار افزود: به دلیل وزن زیاد، امکان انتقال بیمار با خودروی مرکز فوریت‌های پزشکی وجود نداشت لذا از آتش نشانی درخواست کمک شد.
شاهویسی تاکید کرد: قبل از انتقال بیمار ۳۵ ساله به بیمارستان احیای قلب در محل توسط تکنسین های اورژانس انجام شد اما با توجه اینکه بیمار از چربی خون بالا، تنگی نفس و مشکلات قلبی رنج می‌برد، احیای قلب با موفقیت انجام نشد و این خانم فوت کرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان بانه با اشاره به لزوم انجام مراحل قانونی در تایید فوت این بیمار ۳۵۰ کیلوگرمی یادآور شد: این فرد توسط آتش نشانان با خودروهای آتش نشانی به بیمارستان صلاح الدین ایوبی منتقل و فرآیند تایید مرگ از سوی پزشکی قانونی در این بیمارستان انجام شد.
وی اضافه کرد: به دلیل اینکه امکان نگهداری جسد زن سنگین وزن در سردخانه بیمارستان نبود پس از انجام مراحل قانونی جسد برای خاکسپاری تحویل عوامل شهرداری بانه شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online