ایرنا/ معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۵ واحد صنعتی راکد این استان تا پایان امسال به چرخه تولید برمی‌گردد.

سید حشمت الله صمیمی دوست، معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: هدف ‌گذاری و برنامه‌ریزی های لازم از سوی متولیان امر برای تحقق این امر در استان انجام شده است.
وی افزود: سال گذشته ۲۰ واحد صنعتی راکد کهگیلویه و بویراحمد با اقدام ها و پیگیری های انجام شده به چرخه تولید بازگشتند.
معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امروز ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات برای بازگشت این ۲۰ واحد صنعتی راکد استان به چرخه تولید مصوب شد.
صمیمی دوست عنوان کرد: آمادگی لازم وجود دارد تا با حضور سرمایه‌ گذاران و مدیران بانک‌ های عامل کهگیلویه و بویراحمد موانع و مشکلات این ۲۰ واحد صنعتی راکد استان هر چه سریع‌تر برطرف شوند.
وی ابراز داشت: یکی از دغدغه های مهم تیم مدیریتی حوزه اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد بازگشت واحدهای تولیدی و صنعتی راکد این استان به چرخه تولید در سال مزین به نام جهش تولید است.
معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته تخصصی احیای واحدهای تولیدی و صنعتی راکد کهگیلویه و بویراحمد در نشست آینده کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان تشکیل و فعال می ‌شود.
صمیمی دوست اظهار داشت: امروز مسائل و مشکلات ۲ واحد تولیدی و صنعتی راکد کهگیلویه و بویراحمد شامل دستمال کاغذی سبحان و آب معدنی برف دمچنار بویراحمد بررسی و برای بازگشت آنها به چرخه تولید تصمیم های لازم گرفته شد.
وی افزود: پس از بازگشت این واحدهای تولیدی و صنعتی راکد کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید برای ۴۲ نفر به طور مستقیم و برای ۶۵ نفر نیز به طور غیرمستقیم شغل ایجاد می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today