مهر/ جانشین مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی تایباد با کشف بیش از دو هزار لیتر سوخت قاچاق، مانع از خروج سرمایه ملی از کشور شدند.

سرهنگ حسین ابراهیمی، جانشین مرزبانی خراسان رضوی اظهار کرد: در راستای جلوگیری از خروج غیر قانونی سرمایه ملی از مرزهای استان و برخورد با فعالیت قاچاقچیان سوخت، مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق به کشف مقادیر قابل توجهی سوخت قاچاق شدند.
وی افزود: مرزبانان حوزه استحفاظی هنگ مرزی تایباد طی چهار روز گذشته دو هزار و ۵۵۰ لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۱۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال را کشف کنند که قاچاقچیان دستگیر شده در این رابطه نیز جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شدند.
جانشین مرزبانی خراسان رضوی با اشاره با اشاره به افزایش چشمگیر کشفیات در حوزه سوخت‌های قاچاق گفت: افزایش کشفیات نشان دهنده دقت روز افزون مرزبانان استان در تجسس خودروهای ترانزیتی و وسایل نقلیه عبوری از نوار مرز است، بحمدالله با تلاش مرزبانان استان خراسان رضوی امروزه گام مهمی برای رسیدن به مرزهایی عاری از هرگونه قاچاق سوخت و خارج کردن سرمایه‌های ملی برداشته شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید