ایرنا/ مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: به منظور کنترل بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، میادین دواب این شهرستان به مدت ۲ هفته تعطیل شد.

سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، بیان کرد: با توجه به وضعیت قرمز این شهرستان در شیوع بیماری کرونا و عدم توجه و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در این میادین دواب، مقرر شد به مدت ۲ هفته تمامی بازارهای دواب سنتی و صنعتی شهرستان تعطیل بوده و هیچ گونه فعالیتی نداشته باشند.
وی با بیان اینکه باید اطلاع‌رسانی در خصوص تعطیلی میادین دواب توسط صاحبان بازارها و اصحاب رسانه به طور جدی انجام گیرد، افزود: ایجاد مانع و حفر خندق در ورودی بازارها برای جلوگیری از ورود افراد و وسائل نقلیه توسط مالکان بازارها از دیگر مصوباتی است که باید اجرایی شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب بیان کرد: همچنین اکیپی متشکل از مراجع انتظامی، شبکه دامپزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان از اولین ساعت‌ روز و قبل از شروع فعالیت بازارها در محل مستقر شده و از تشکیل بازار جلوگیری خواهند کرد.
حیدری با بیان اینکه مردم باید همکاری‌های لازم را در این رابطه داشته باشند، گفت: همچنین توسط راهنمایی و رانندگی برای خودروهای حمل دام و کاه در مسیر بازارهای دواب اعمال جریمه خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today