رکنا/ متهم حرفه ای در تعقیب و گریز پلیس تهران با شلیک گلوله زخمی شد سپس به دام افتاد.

سرهنگ "علی آقا طیبی رئیس کلانتری ۱۳۹ مرزداران اظهار داشت: روز گذشته ماموران کلانتری 139 مرزداران در حال گشت زنی در محدوده خیابان " آریا فر" بودند که با درگیری راننده یک دستگاه خودروی سواری با ترک نشین موتورسیکلتی تیز رو روبه رو شدند.
وی با اشاره به اینکه ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل نزاع مراجعه کردند، افزود: با حضور ماموران در محل ترک نشین موتورسیکلت قصد فرار از محل را داشت که شاکی اظهار داشت، گوشی اش را موتورسواران قاپیده اند.
این مقام پلیسی گفت: بلافاصله ماموران برای دستگیری موتورسواران وارد عمل شدند و موفق شدند ترک نشین موتورسکلت را که با سلاح سرد به سمت مال باخته حمله ور شده بود، پس از شلیک تیر هوایی و متعاقب آن شلیک به ران پای راست وی ، دستگیر ولی راکب موتورسیکلت از محل گریخت.
سرهنگ طیبی با بیان اینکه متهم متهم 25 ساله برای خدمات درمانی به نزدیکترین بیمارستان انتقال یافت، گفت: متهم پس از انتقال به کلانتری به 10 فقره سرقت با همکاری همدستش اقرار و اظهار داشت با پرسه در خیابان ها از اغفال شهروندان استفاده و گوشی موبایلشان را سرقت می کردیم.
این مقام پلیسی افزود: در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی سابقه دار بوده و پیش سه مرحله برای تحمل مجازات کیفری روانه زندان شده است.
وی خاطر نشان کرد: دستگیری متهم دوم در دستور کار قرار دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran