رکنا/ پسر جوان و دوستانش برای پایان دادن به یک اختلاف حساب مالی با مرد ثروتمند نقشه یک آدم ربایی را طراحی کردند اما این نقشه با قتل مرد ثروتمند در تهران پایان گرفت.

17 خرداد ماه امسال بود که دختر جوانی با حضور در اداره پلیس آگاهی تهران ادعا کرد پدرم سیروس که یک نانوایی بزرگ و تعداد زیادی مغازه و ملک دارد صبح امروز با توجه به تماس تلفنی که از سوی اتحادیه نانوایی با او گرفته شده بود به اتحادیه صنف نانوایان رفت اما دیگر از او اطلاعی ندارم.
بدین ترتیب کارآگاهان اداره 11 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند و در تحقیقات از دختر این مرد پی بردند زن جوانی نیز از 2 ماه قبل با مرد 76 ساله در ارتباط بوده است و در اردیبهشت ماه نیز زمانیکه مرد ثروتمند در خانه نبوده خانه اش هدف سرقت قرار گرفته است.
سرنخ پلیسی در تحقیقات میدانی
کارآگاهان به دستور بازپرس ششم دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات را آغاز کردند و مشخص شد که سیروس پس از خارج شدن از اتحادیه صنف نانوایان سوار بر یک پراید سفید شده و دوربین های مداربسته تصویری از یک پسر جوان که سوار بر موتور در تعقیب سیروس بود به دست آوردند.

رابطه طناز با مرد پولدار
کارآگاهان در ادامه توانستند مخفیگاه طناز را که با سیروس در ارتباط بود در شهرهای اطراف تهران به دست بیاورند و در ادامه تحقیقات از طناز پی بردند که این زن جوان از طریق یک جوان آرایشگر که اطلاعاتی از زندگی سیروس داشته با وی آشنا شده است که در این مرحله کارآگاهان به سراغ جوان آرایشگر رفتند.
جوان آرایشگر در بازجویی های پلیسی ادعا کرد که یکی از مشتریانش به نام مسعود که نانوا است درباره اجاره کردن مغازه نانوایی و فسخ قرار دادش با سیروس صحبت کرد و گفته بود که سیروس پول او را خورده و پس نداده است.
پیدا شدن جسد سیروس در کانال آب
در حالیکه تحقیقات برای پیدا کردن سیروس ادامه داشت ماموران کلانتری شهر ری در جریان پیدا شدن جسد یک مرد در کانال آب قرار گرفتند و کارآگاهان با توجه به ناپدید شدن سیروس و پیدا شدن جسد یک مرد احتمال دادند که جسد متعلق به سیروس است که خانواده مرد ثروتمند با دیدن تصویر جسد مرد پیدا شدن عنوان کرد که این مرد پدرشان سیروس 76 ساله است.
دستگیری نخستین مظنون پرونده قتل
تیم پلیسی در تحقیقات فنی و اطلاعاتی پی بردند که سرقت های میلیونی از خانه سیروس از سوی همدستان طناز صورت گرفته و متهمان در پرونده سرقت هیچ نقشی در ماجرای ربوده شدن و قتل سیروس نداشتند.
بدین ترتیب ماموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران به سراغ رضا که تنها مظنون پرونده بود رفته و این جوان پس از دستگیری ادعا کرد با همدستی دوستانش اقدام به ربودن سیروس کرده و برای پنهان ماندن آدم ربایی به ناچار با همدستی یکی دیگر از دوستانش به نام محمد دست به قتل سیروس زده و جسد را داخل کانال آب رها کرده اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran