رکنا/ رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از غرق شدن ۱۴ نفر طی سالجاری در آبهای غیرمجاز استان آذربایجان غربی خبر داد.

باقر بهرامی رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با بیان اینکه امسال محدودیت تردد به دلیل شیوع ویروس کرونا مسیرهای منتهی به آب پشت سدهای استان و نیز رودخانه‌ها اعمال شده است افزود: اما با وجود این محدودیت‌ها شاهد شنای برخی افراد در آب‌های غیرمجاز استان هستیم که در این راستا امسال ۱۴ نفر غرق شده اند.
14 نفر در آبهای آذربایجان غربی غرق شده اند
وی با بیان اینکه از این تعداد سه نفر به بیمارستان اعزام شده است اضافه کرد: ۱۱ نفر از افراد غرق شده در آب‌های استان نیز جان خود را از دست داده اند.
بهرامی از کاهش ۶۶ درصدی آمار غرق شده‌ها در استان طی سال جاری خبر داد و گفت: هنوز فصل گرما تداوم دارد از مردم به خصوص جوانان تقاضا می‌شود به هشدارهای ممنوعیت شنا در آب‌های غیرمجاز توجه کنند.
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی افزود: هیچ یک از سدها و رودخانه‌های ناشناخته استان مناسب برای شنا نیستند و مردم به هیچ وجه در سدها و رودخانه‌های وحشی و ناشناخته استان شنا نکنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today