ایسنا/ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: کاهش ساعت اداری و تعطیلی پنجشنبه‌ها و یا محدودیت ورود و خروج به استان مطرح شده و نیاز به مصوبه ستاد ملی دارد بنابراین در این راستا پیگیری‌های لازم را داریم.

عزیزاله شهبازی نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه اکنون پس از چند ماه مقابله با کرونا، کادر بهداشت و درمان استان خسته هستند، افزود: وضعیت البرز در موج اول شیوع کرونا مطلوب بود.
وی ادامه داد: اکنون نیز به لحاظ امکانات و تجهیزات پزشکی با مشکل جدی مواجه نیستیم.
شهبازی با اشاره به درخواست‌های مطرح شده از ستاد ملی مقابله با کرونا برای البرز، گفت: کاهش ساعت خدمات دهی اتوبوسرانی، طرح زوج و فرد و... از جمله این درخواست‌ها است.
وی افزود: از اقشار مختلف مردم البرز تقاضا دارم با توجه به اینکه البرز در زمره 13 استانی است که در شرایط هشدار قرار دارد، برای کاهش خسارات جانی همراهی بیشتری داشته باشند.
استاندار البرز اضافه کرد: جای خرسندی دارد که موفق به جذب مساعدت‌های ویژه دولتی برای تقویت امکانات بهداشتی و درمانی و ارتقا سرانه‌های این بخش، شده ایم.
وی گفت: کاهش ساعت اداری و تعطیلی پنجشنبه‌ها و یا محدودیت ورود و خروج به استان مطرح شده و نیاز به مصوبه ستاد ملی دارد بنابراین در این راستا پیگیری‌های لازم را داریم.
شهبازی افزود: در شرایط کنونی از ائمه جمعه و جماعات و رسانه‌ها که مورد وثوق مردم است، انتظار می‌رود در آگاهی بخشی به مردم برای مقابله با کرونا با اهتمام ویژه ای وارد عمل شوند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday