باشگاه خبرنگاران/ معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: در پی برخورد موتورسیکلت با یک کامیون در شهرستان فردیس، راکب اش جان خود را از دست داد.

سرهنگ سید مجید فیض جعفری معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با کامیون در شهرک بعثت شهرستان فردیس، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز افزود: با حضور ماموران و بررسی صحنه حادثه مشخص شد به دلیل سرعت زیاد و عدم توانایی راکب، موتورسیکلت با یک کامیون کمپرسی برخورد کرده است.
سرهنگ فیض جعفری گفت: متاسفانه در این حادثه راکب موتورسیکلت به دلیل شدت صدمه وارده در دم جان باخته و سرنشین آن به دلیل شدت جراحت وارده به بیمارستان منتقل شده است.
او افزود : علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: شهروندان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و عمل به توصیه‌های پلیس از وقوع حوادث تلخ این چنین پیشگیری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday