باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: از عصر فردا احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها و اصابت صاعقه به ویژه در ارتفاعات استان وجود دارد.


فرهاد عبدالعلی‌پور، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل اظهار کرد: از امروز هشدارهای لازم برای ارتقای سطح آمادگی در سطح استان به دلیل تداوم فعالیت سامانه بارشی ارائه می‌شود که بر این اساس رگبار باران در برخی مناطق توام با رعد و برق در تمامی مناطق استان با تاکید بر مناطق مرکزی و جنوبی پیش‌بینی می‌شود.

او افزود: با پایان رسیدن سامانه بارشی نیز از عصر فردا احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها و  اصابت صاعقه به ویژه در ارتفاعات استان وجود دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: از مردم خواهشمندیم از اطراق در کنار رودخانه‌ها و مسیل‌ها، صعود به ارتفاعات به ویژه در ساعات عصر و انجام پروژه‌های ساختمانی و عمرانی در فضاهای باز خودداری کنند.

سیاوش محمدی مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به پیش بینی وضعیت جوی استان اردبیل اظهار داشت: با ورود سامانه ناپایدار جوی و رشد ابرهای همرفتی رگبار و رعد و برق در سطح استان همراه با تندبادهای لحظه‌ای دور از انتظار نیست.

او افزود: انتظار از مردم این است که هشدارهای ایمنی را حائز اهمیت شمرده و به آنان توجه کنند چرا که از روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از شدت ناپایداری‌ها کاسته شده و تنها در مناطقی از استان بارش رگباری احتمال می‌رود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از لحاظ دمایی در طول روزها نوسانات خاصی نداشته اما در طول شب ها و ساعات اولیه صبح به دلیل وزش باد شمالی - خزری هوای خنکی خواهیم داشت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today