ایرنا/ فرمانده انتظامی البرز گفت: اعضای باند ۱۰ نفره سارقان منزل که اقدام به سرقت ۱۲۰ میلیارد ریال از اموال مردم کرده بودند، در شهرستان های غرب استان تهران شناسایی و دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی البرز افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در مناطق مختلف شهر کرج، شناسایی و دستگیری سارقان در دستورکار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان در بررسی های اولیه خود متوجه شدند تعدادی از سارقان سابقه دار و حرفه ای که اکثر آن ها در ۲ سال اخیر از زندان آزاد شده اند با تشکیل یک باند سازمان یافته اقدام به سرقت از منازل مناطق بالای شهرکرج می کنند.
سردار محمدیان  خاطرنشان کرد: با تلاش های شبانه روزی کارآگاهان و انجام تحقیقات و اقدامات گسترده پلیسی، ۱۰ نفر از اعضای این باند سرقت شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی همه آن ها در چند عملیات غافلگیرانه در شهرستان های غربی استان تهران دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی منتقل شدند.
فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: متهمان پس از دستگیری ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت بودند اما با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۵۹ فقره سرقت منزل شامل لوازم خانگی، اشیاء قیمتی، طلا و وجه نقد اقرار کردند.
وی با بیان این که از متهمان سه  دستگاه خودرو کشف شد ادامه داد: ارزش اموالی که اعضای این باند حرفه ای به سرقت برده اند توسط کارشناسان ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
 وی افزود: همه مالباخنگان نیز شناسایی شدند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday