ایرنا/ مهدی پاشازاده که شنبه هفته گذشته با تیم فوتبال سپیدرود رشت قرارداد امضا کرده بود، پس از حدود ۱۰ روز این تیم را ترک و با شاهین بوشهر قرارداد امضا کرد.

این در حالی است که مسئولان باشگاه سپیدرود عنوان کرده اند که جدایی پاشازاده از سپیدرود رشت غیرقانونی است و برعلیه این مربی و نیز تیم شاهین شهرداری بوشهر به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده ومنتظر واکنش، نظر و رای مسئولان فدراسیون هستند.
البته طبق نظرات ارائه شده، مسئولان باشگاه سپیدرود رشت و شواهد، مدارک موجود و قراردادی که با پاشازاده منعقد کرده اند، جدایی این مربی را غیرقانونی قلمداد کرده و منتظر رای کمیته انضباطی در این خصوص هستند که البته نظر این مسئولان، محرومیت پاشازاده و باشگاه شهرداری بوشهر است.
مهدی پاشازاده قبل از دربی گیلان در لیگ دسته اول و دیدار تیم های سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی با سرخپوشان رشتی قرارداد منعقد کرد که در اولین حضورش در رشت برابر ملوان به نتیجه مساوی دست یافت و در دومین حضورش به عنوان سرمربی نیز در یک بازی خارج از خانه، سپیدرود با یک گل مغلوب گل ریحان البرز شد.
این درحالی است که سپیدرود رشت شرایط بسیار نامناسبی در جدول رده بندی دارد و شنبه ۲۸ تیرماه باید در یک دیدار حساس و در دربی رشت رو در روی تیم داماش قرار گیرد.
اما مهدی پاشازاده در حالی هدایت شاهین شهرداری بوشهر را بر عهده گرفت که کمتر از دو هفته پیش به عنوان سرمربی سپیدرود رشت انتخاب شد و مدیرعامل باشگاه سپیدرود نیز به شدت مخالف جدایی او بود.
پاشازاده با سپیدرود تسویه حساب نکرد، قراردادش با شاهین بوشهر غیرقانونی و غیراخلاقی است

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday