صدا و سیما/ بر اثر واژگونی دو خودرو نیسان و پراید در محورهای برون شهری استان مرکزی 2 نفر جان خود را از دست دادند.

 
سرهنگ کهریزی، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: بر اثر واژگونی دو خودرو نیسان و پراید در محورهای برون شهری استان مرکزی 2 نفر جان خود را از دست دادند و 2 نفر هم مجروح شدند.
سرهنگ کهریزی افزود: در نخستین سانحه رانندگی که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان در کیلومتر یک محور خمین-گلپایگان رخ داد، راننده خودرو بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت شد.
وی علت وقوع این حادثه  را از سوی کارشناس تصادفات پلیس راه "عدم توانایی راننده در کنترل وسلیه نقلیه بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه" اعلام کرد. 
این مقام انتظامی بیان کرد: در سانحه ای دیگر که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در کیلومتر 40 آزاد راه ساوه-همدان به وقوع پیوست، یکی از سرنشینان خودرو، براثرشدت جراحات وارده در دم فوت کرد و راننده و دیگر سرنشین خودرو نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: کارشناس تصادفات پلیس راه "عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از سوی راننده خودرو" را علت وقوع این حادثه بیان کرده است.
سرهنگ کهریزی در پایان از تمامی رانندگان خواست تا با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و حجم سنگین بار ترافیکی محورهای مواصلاتی، همواره با آرامش بیشتری در جاده ها به رانندگی پرداخته و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را نیز سر لوحه رانندگی خود قرار دهند. 
 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today