فارس/ استاندار کردستان در پیامی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی، شهادت فرماندە حوزه عملیاتی بسیج شهدا و کارمند بخشداری اوارمان را تبریک و تسلیت گفت.

 
بهمن مرادنیا در پیامی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی، شهادت فرماندە حوزه عملیاتی بسیج شهدا و کارمند بخشداری اوارمان را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

خبر شهادت دو تن از فرزندان این آب و خاک شهیدان جمال کریمی فرماندە حوزه عملیاتی بسیج شهدای اورامان و محمد کرمی کارمند بخشداری کە در واقع شهدای امنیت و خدمت بە شمار می روند موجب تأثر و اندوە فراوان اینجانب شد.

در شرایطی کە کردستان با وجود تحریم‌ها و تنگناهای اقتصادی حاکم برکشور در راه طی کردن پله‌های توسعه است و تلاش همه مدیران و دلسوزان استان بسترسازی برای آوردن سرمایه‌گذاران و سرمایه‌گذاری در بخش‌های گوناگون برای ارتقا معیشت و سطح زندگی مردم است اقداماتی از این دست می‌تواند فضا را غبارآلود و مکدر کند.

بی‌گمان جریاناتی که دست به اقدامات بزدلانه‌ای از این قبیل می‌زنند جز ویرانی و محرومیت دستاوردی برای کردستان نخواهند داشت.

اینجانب ضمن محکوم کردن این اعمال شنیع و ضد انسانی، شهادت این دو عزیز را به عموم مردم متدین و آگاه استان و خانواده مکرم وداغدار آنان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و برایشان از بارگاه احدیت علو درجات مسالت می‌نمایم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online