فارس/ شهردار دوگنبدان گفت: با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز بنا به تصمیم ستاد مبارزه با کرونای استان راه‌های ورود به بهشت زهرا دوگنبدان از امروز تا اطلاع ثانوی مسدود و هرگونه ورود ممنوع است.

 
مسعود ظفری، شهردار دوگنبدان اظهار کرد: با آغاز موج دوم ویروس کرونا و افزایش تعداد افراد مبتلا به این بیماری به منظور جلوگیری از گسترش انتشار این ویروس زیارت اهل قبور تا اطلاع ثانوی در آرامستان‌ دوگنبدان ممنوع شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون وضعیت این شهرستان قرمز اعلام شده است، گفت: با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز بنا به تصمیم ستاد مبارزه با کرونای استان راه‌های ورود به بهشت زهرا دوگنبدان از امروز 26 تیرماه تا اطلاع ثانوی مسدود و هر گونه ورود ممنوع است.

شهردار دوگنبدان با بیان اینکه با افراد خاطی برخورد قانونی و خودروی آنها توسط عوامل راهور اعمال قانون و به پارکینگ هدایت خواهد شد، افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و در جهت حفظ سلامت شهروندان تا اطلاع ثانوی تردد در آرامگاه دوگنبدان ممنوع و تنها در موارد مربوط به تغسیل، تدفین و تکفین ممنوع نخواهد بود.

ظفری ابراز کرد: در این برهه حساس و برای شکست بیماری کرونا تنها حضور خویشاوندان نزدیک متوفی در مراسم تشییع و آرامستان‌ها مجاز است.

شهردار دوگنبدان خاطرنشان کرد: این تصمیم بر اساس تصمیم شورای سلامت استان و شهرستان مبنی بر ممنوعیت هرگونه تجمع جهت پیشگیری از گسترش و قطع زنجیره ویروس خطرناک کرونا گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به سنت زیارت اهل قبور در روز پنجشنبه برای پیشگیری از شیوع کرونا از شهروندان درخواست می‌شود از تجمع و حضور در محیط آرامستان‌ها خودداری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today