آخرین خبر/ فرمانده انتظامی استان تهران از کشف انبار 16 میلیارد ریالی انواع نوشیدنی احتکار شده در پاکدشت خبر داد.

سردار "کیومرث عزیزی" فرمانده انتظامی استان تهران در تشریح این خبر، گفت: در راستای طرح برخورد با قاچاق و احتکار کالا، در پی کسب خبری مبنی احتکار کالاهای خوراکی در یکی از انبارهای شهرستان پاکدشت، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، انبار کالای احتکار شده در جاده جمال آباد "پاکدشت" شناسایی شد، گفت: کارآگاهان با همکاری مسئولان تعزیرات حکومتی و نماینده اداره صنعت معدن و تجارت در بازرسی از محل دپوی کالا، که در 2 سوله بزرگ نگهداری شده بود بیش از 94 هزار و 714 بطری انواع نوشیدنی با برند معروف کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامثی، ارزش ریالی کشفیات کالاهای احتکار شده را برابر نظر کارشناسان معادل 16 میلیارد ریال برآورد کرد و افزود: برابر نظر قاضی تعزیرات حکومتی، احتکار کالا محرز و پس از پلمب انبار، متهم به مراجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و احتکار کالاهای مصرفی و مورد نیاز مردم، افزود: احتکار و قاچاق کالا پدیده شومی است که به اقتصاد کشور ضربه شده و موجب افزایش بیکاری و اخلال در اقتصاد کشور می شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran