برنا/ رئیس پلیس آگاهی استان همدان، از شناسایی و دستگیری باند سارقان داخل خودرو و کشف 20 فقره سرقت در این استان خبر داد.
 
سرهنگ کارآگاه علی اسدبیگی، رئیس پلیس آگاهی استان همدان در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و طرح شکایت در خصوص سرقت وجه نقد از داخل خودرواش، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: شاکی در اظهاراتش بیان داشت، ساعت 9 صبح پس از دریافت وجه نقد از بانک و قرار دادن آن در صندوق عقب اتومبیلم پس از طی مسافت کوتاهی در سطح شهر برای چند لحظه خودرو را ترک و موقع برگشتن متوجه سرقت پول شدم.

این مقام مسئول بیان کرد: با اقدامات فنی و پلیسی و در تحقیقات میدانی همچنین بررسی دوربین های مدار بسته محل سرقت، تصویر 2 سارق که صورت خود را با ماسک پوشانده بودند به همراه یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ به دست آمد که در یک لحظه پول را سرقت و از محل متواری می شوند.

سرهنگ اسدبیگی ادامه داد: با اخذ مشخصات مالک خ درو، نامبرده به همراه 2 نفر دیگر از همدستانش در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی بیان داشت: در تحقیقات صورت گرفته و با عنایت به دلائل و مدارک مستند، متهمان به 20 فقره سرقت در سطح شهر همدان  اعتراف کردند و کلیه محل های سرقت و مالباختگان شناسایی و پرونده به دادسرا ارسال شد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت: خودرو محل مناسبی برای نگهداری وجه نقد، زیور آلات و مدارک شناسایی نمی باشد لذا از نگهداری این اشیاء در داخل خودرو، خودداری کنید.


 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today