پایگاه خبری پلیس/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد: جاری شدن سیل در شهرستان آمل منجر به تخریب 2 خودرو و مرگ یک نفر در این شهرستان شد.


سرهنگ سیدجعفر ساداتی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: بارش شدید باران در چند روز اخیر منجر به طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل در بیشتر شهرستان های این استان شد.

وی با اشاره به رانش زمین و بروز خسارت به بخش های کشاورزی، دامپروری و باغات استان ناشی از سیل اخیر، اظهار داشت: این حادثه انسداد محورهای بین شهری و روستایی استان را نیز در پی داشته است.

سرهنگ ساداتی از مرگ یک نفر در این حادثه خبر داد و گفت: در پی وقوع این حادثه که منجر به آسیب یک دستگاه خودروی سوزوکی و یک دستگاه خودروی پژو در منطقه نمارستاق محور هراز شده بود، ماموران انتظامی بخش لاریجان به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران افزود: با حضور ماموران انتظامی و امدادی در محل حادثه، خودروی سوزوکی به همراه راننده آن که براثر صدمات وارده جان باخته بود کشف و خودروی پژو که برابر اظهارات مالک آن بدون سرنشین در کنار خیابان پارک بوده در سیلاب مفقود شد.

وی با اشاره به ادامه بارندگی ها در سطح استان مازندران و احتمال دوباره طغیان رودخانه ها و رانش دیواره محورها از مردم خواست، ضمن خودداری از حضور در حاشیه رودخانه‌ها، از مسافرت های غیرضروری به استان مازندران خودداری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today