باشگاه خبرنگاران/ رئیس بیمارستان تامین اجتماعی ماهشهر از نبود تجهیزات پزشک در بیمارستان امام موسی کاظم(ع) این شهرستان انتقاد کرد.

رفعتی راد، رئیس بیمارستان تامین اجتماعی ماهشهر گفت: با توجه به حجم بالای مراجعان و ظرفیت بالای بیمارستان امام موسی کاظم(ع) نسبت به وجود دستگاه سی تی اسکن، نیاز فوری به خرید این دستگاه را داریم.
وی در ادامه افزود: از نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی و همچنین محسن بیرانوند فرماندار  شهرستان تقاضا داریم شرایط را برای خرید و تجهیز بیمارستان مهیا کنند.
رفعتی راد بیان داشت: دستگاه سونوگرافی پیشرفته‌ای در بیمارستان امام موسی کاظم(ع)، اما تلاش ما برای همکاری با پزشک متخصص در این زمینه بی نتیجه مانده است و وجود پزشک متخصص سونوگرافی و همچنین دستگاه سی تی اسکن می‌تواند باعث خدمت رسانی بهتر به مردم منطقه شود.
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی ماهشهر در پایان از حسن توجه نماینده به بخش بهداشت و درمان تشکر و گفت: خواستار رسیدگی تمام مسئولان به رفع این ۲ مشکل مهم برای رفاه حال شهروندان هستیم و از مجموعه‌های پتروشیمی نیز در این خصوص انتظار حمایت و پیگیری داریم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today