ایرنا/ فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله پوشاک خارجی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال از یک دستگاه اتوبوس در این شهرستان خبر داد.

رمضان الهوردیان، فرمانده انتظامی مراغه بیان کرد: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق کالا، ماموران مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی اتوبوس مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی ماموران از این خودرو، تعداد ۴۵۰ بسته انواع پوشاک خارجی قاچاق به ارزش ۲۰۰میلیون تومان فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف و در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه یک نفر متهم به مرجع قضایی تحویل شد.
فرمانده انتظامی مراغه همچنین از دستگیری سارق حرفه ای قطعات و لوازم داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.
الهوردیان افزود: در پی چند فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو درسطح شهرستان موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: با تلاش بی وقفه شبانه روزی و تحقیقات فنی ماموران پلیس، سارق حرفه ای و سابقه دار در این خصوص شناسایی و با هماهنگی لازم دستگیر شد.
فرمانده انتظامی مراغه اضافه کرد: در بازجویی های انجام شده، متهم با مشاهده اسناد و مدارک به دست آمده به ۱۰ فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهر اعتراف کرد و از مخفیگاه وی نیز اقلام مسروقه قابل توجهی از جمله چندین دستگاه ضبط و پخش خودرو و اقلام ممنوعه دیگر کشف شد.
اللهوردیان با بیان اینکه اموال مسروقه بعد از شناسایی به مالباختگان تحویل شد، گفت: متهم با تشکیل پرونده برای برخورد قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today