ایرنا/ فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: ماموران انتظامی این شهرستان موفق به کشف ۲۷ تن و ۴۵۰ کیلوگرم کود شیمیایی و ۲ هزار و ۵۰۰ لیتر سموم کشاورزی قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال شدند.

سرهنگ محمود علی‌فر، فرمانده انتظامی گنبدکاووس اظهارداشت: در این عملیات ۲ متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی همچنین با اشاره به دستگیری سارق احشام، از دامداران شهرستان خواست با توجه به نزدیکی عید قربان توصیه‌های پلیس را در رابطه با استفاده از وسایل حفاظتی و اعتماد نکردن به افراد ناشناس با هدف جلوگیری از سرقت دام‌ جدی بگیرند.

فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان نیز از کشف ۲۰ قطعه پرنده شکاری قاچاق از نوع کوکر شکم سفید خبر داد و گفت: گروهان مرزی کرند این پرندگان را از منزل یکی از ساکنان روستای آی تمر گنبدکاووس کشف کردند.

سرهنگ محمدرضا سراوانی افزود: یک متهم در این رابطه دستگیر و پرندگان هم به محیط زیست تحویل شدند.

وی اظهارداشت: ماموران هنگ مرزی همچنین با اجرای گشت و بازرسی در سه راهی داشلی برون موفق به کشف ۲ لاشه گوشت در شرایط غیربهداشتی از خودروهای عبوری شدند که دامپزشکی آلوده بودن آنها را تایید کرد.

هنگ مرزی اترک گلستان، مسوولیت حراست از مرزهای زمینی جمهوری اسلامی ایران با کشور ترکمنستان را درمحدوده این استان به طول تقریبی ۳۵۰ کیلومتر برعهده دارد و مقر آن در شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس واقع در شرق گلستان است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today