برنا/ جانشین فرمانده انتظامی شیروان از شناسایی و دستگیری باند 5 نفره سرقت دوچرخه و مفازه با 23 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد روهنا، جانشین فرمانده انتظامی شیروان گفت: در پی افزایش سرقت دو چرخه در سطح شهرستان بلافاصله موضوع به‌طور ویژه در دستور کار ماموران آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در روند پی جویی این پرونده مشخص شد چند نفر در قالب یک باند اقدام به سرقت دوچرخه از حیاط منازل می کنند که در ادامه محل اختفاء و اعضای این باند شناسایی و در نهایت این افراد دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شیروان با بیان اینکه ماموران در بازرسی از محل اختفاء این باند 4 دستگاه دوچرخه را کشف کردند، بیان کرد: در این راستا سارقان به انجام یک فقره سرقت منزل و 22 فقره سرقت دوچرخه نیز اعتراف کردند.

روهنا با اشاره به تحویل سارقان به مراجع قضایی خاطرنشان کرد: 5 نفر خریدار اموال مسروقه نیز از دیگر افراد مرتبط با این باند بودند که طی عملیاتی شناسایی و دستگیر شدند.

وی یادآور شد: لازم است شهروندان با توجه به فصل تابستان ضمن رعایت مقررات شد و آمدی در محورهای درون و برون شهری به امر مراقبت بیشتر از منازل مسکونی خود با استفاده از قفل و تجهیزات ایمنی مناسب نیز دقت داشته باشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today