برنا/ فرمانده انتظامی گرمه از دستگیری فردی که با گواهینامه پایه یکم جعلی اقدام به رانندگی با کامیون ولوو کشنده می کرد در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علیرضا پوربه، فرمانده انتظامی گرمه گفت: برابر اعلام ماموران پلیس راه این فرماندهی، فردی با یک دستگاه کشنده ولوو سفید رنگ در محور ورودی این شهرستان در حال تردد بوده و هنگامی که ماموران اقدام به کنترل مدارک هویتی این فرد می‌کنند، وی اقدام به ارائه یک فقره گواهینامه پایه یک جعلی به ماموران می‌کند.

وی با اشاره به اینکه بلافاصله موضوع از طریق ماموران پلیس راه به عوامل گشت انتظامی شهرستان گرمه اعلام می شود، افزود: با حضور ماموران در محل مورد نظر این فرد دستگیر و خودروی وی نیز با هماهنگی مقام قضائی به پارکینگ منتقل می شود.

فرمانده انتظامی گرمه با بیان اینکه متهم در اظهارات خود بیان داشته که در فضای مجازی با فردی که اقدام به جعل گواهینامه می کرده آشنا و از آن طریق این گواهینامه جعلی را دریافت کرده، تصریح کرد: در نهایت این فرد با هماهنگی قضائی به مراجع قضایی معرفی و تحقیقات پلیسی نیز برای دستگیری عامل اصلی جعل مدارک هویتی با جدیت ادامه دارد. 

پوربه با تاکید بر اینکه پلیس هرگز اجازه نخواهد داد تا جاعلان و مجرمان به راحتی در جامعه اقدامات مجرمانه خود را ادامه دهند، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از فعالیت اینگونه افراد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today