برنا/ فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف 60 حلقه لاستیک قاچاق خودروهای سبک به ارزش 3 میلیارد ریال و دستگیری 2 قاچاقچی در اسفراین خبر داد.

سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم در زمینه قاچاق لاستیک خودروهای سبک در شهرستان اسفراین فعالیت دارد، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی نهایتا در زمان تخلیه بار به محل اعزام و لاستیک ها را شناسایی کردند، افزود: در بازرسی از این محل 60حلقه لاستیک قاچاق و بدون مجوز خودروهای سبک کشف و ضبط شد.

سردار مظاهری با اشاره به اینکه با بررسی های بعمل آمده ارزش این تعداد لاستیک قاچاق 3 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: ماموران در این عملیات 2 متهم را دستگیر و به همراه کالای مکشوفه برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال کردند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، یادآور شد: پلیس با هرگونه اقدامی که به اقتصاد کشور لطمه وارد کند با جدیت برخورد کرده و از شهروندان عزیز نیز انتظار می‌رود برای کمک به اقتصاد جامعه در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today