فارس/ جانشین فرماندهی انتظامی کردستان گفت: باند سارقان حرفه ای خانه باغ در دیواندره دستگیر و به 14 فقره سرقت اعتراف کردند.

رسول برزویی، انهدام باند سارقان حرفه ای خانه باغ در دیواندره اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت خانه باغ در سطح حوزه شهرستان دیواندره، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: با بررسی موضوع و شیوه های ارتکاب سرقت، ماموران دریافتند که احتمالا وقوع سرقت ها توسط باند سارقان انجام می‌شود.

برزویی تصریح کرد: ماموران  پلیس آگاهی شهرستان، با تحت نظر قرار دادن محل ارتکاب سرقت ها و شیوه و شگرد سارقان و گشت‌زنی محسوس و نامحسوس در این مناطق با بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی موفق شدند پس از چند روز کار اطلاعاتی سارقان را شناسایی کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی کردستان با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد، سرقت ها توسط اعضای یک باند حرفه ای صورت می گیرد، تصریح کرد: پس از شناسایی اعضای این باند، در چند عملیات غافلگیرانه 3 عضو اصلی این باند شامل 2 سارق و یک مالخر دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی افزود: متهمان در تحقیقات  تخصصی به عمل آمده به 14 فقره سرقت خانه باغ اعتراف کردند.

برزویی با بیان اینکه صحنه سرقت ها با راهنمایی متهمان بازسازی شد، خاطرنشان کرد: متهمان به همراه پرونده مربوطه در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.


 


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online