ایسنا/ مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد گفت: تالارهای پذیرایی و باغسراها از قبل ممنوعیت فعالیت داشتند، در حال حاضر نیز آرایشگاه‌های زنانه تا اطلاع ثانوی که اوضاع مساعد شود و بتوانند بیماری را کنترل کنند، ممنوعیت فعالیت دارند.

امیر دلداری، مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد در خصوص ممنوعیت جدید برای فعالیت واحدهای صنفی، اظهار کرد: طی ابلاغی که صورت گرفته، بر اساس مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با بیماری کرونا، ممنوعیت فعالیت آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی را اعلام کردند.

وی افزود: آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی باید جهت حفظ سلامت شهروندان تا اطلاع ثانوی تعطیل باشند و نباید فعالیت کنند، شهروندان نیز در جریان باشند که اوضاع مساعد نیست و اوضاع خراسان بحرانی است، بنابراین خودشان نیز باید رعایت کنند.

دلداری بیان کرد: ما در حال حاضر گشت‌های مشترک داریم که این گشت‌ها با کارشناسان بهداشت، اتحادیه‌های صنفی و بازرسان اصناف است و رعایت دستورالعمل‌ها، پروتکل‌های اجتماعی و فاصله‌گذاری هوشمند را در واحد صنفی بررسی می‌کنند و دستگاه‌های ذیربط در هرجا تخلف ببینند، طبق قوانین برخورد می‌کنند.

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد گفت: تالارهای پذیرایی و باغسراها از قبل ممنوعیت فعالیت داشتند، در حال حاضر نیز آرایشگاه‌های زنانه تا اطلاع ثانوی که اوضاع مساعد شود و بتوانند بیماری را کنترل کنند، ممنوعیت فعالیت دارند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar