باشگاه خبرنگاران/ مکان‌های برگزاری نماز عید قربان در سیستان و بلوچستان امسال با هدف افزایش فاصله گذاری اجتماعی، افزایش یافته است.

حجت‌الاسلام عیسی بزمانی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان ابراز کرد: نماز عید قربان امسال در ۳۶ نقطه استان برگزار می‌شود که در زاهدان ۱۶ نقطه اختصاص داده شده است.
وی از آحاد مردم خواست برای شرکت در نماز عید سعید قربان علاوه بر رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی حتما مهر و سجاده شخصی به همراه خود داشته باشند.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در سال‌های گذشته، نماز عید قربان اهل تشیع زاهدان فقط در مصلی المهدی این شهر برگزار می‌شد و اهل سنت هم نماز را به صورت متمرکز در عیدگاه اقامه می‌کردند.
بزمانی اعلام کرد: فردا نماز عید سعید قربان، ساعت هفت صبح در تمامی مساجد زاهدان و در مسجد جامع این شهر به امامت حجت الاسلام والمسلمین محامی اقامه خواهد شد.
وی تاکید کرد: استفاده از ماسک و دستکش، به همراه داشتن سجاده و مهر شخصی، خودداری حضور افراد سالمند و دارای بیماری‌های زمینه‌ای و دارای علائم سرماخوردگی در مراسم و رعایت فاصله جمعیتی در برگزاری نماز عید قربان، ضروری است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today