باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از تایید طرح افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها به میزان ۳۱ درصد توسط فرمانداری تبریز خبر داد.

بشیریان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز  با اشاره به افزایش ۳۱ درصدی نرخ کرایه تاکسی نسبت به سال ۹۸ گفت: با پیگیری‌های شورای شهر تبریز این طرح به تایید فرمانداری رسیده و به شورا نیز ابلاغ شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از الکترونیکی شدن خدمات این سازمان برای رانندگان خبر داد و گفت: در راستای کاهش مراجعات فیزیکی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و صرفه جویی در زمان، رانندگان حداکثر تا پایان مردادماه می‌توانند برای پرداخت حق عضویت، دریافت کارت شهری و غیره از طریق دفاتر پیشخوان و به صورت الکترونیکی خدمات دریافت کنند.
دیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز گفت: این خدمات در مرحله نخست از طریق دفاتر پیشخوان ارائه خواهد شد و پس از آن با فراهم شدن زیرساخت‌ها، رانندگان می‌توانند از طریق تلفن‌های هوشمند خود این اقدامات را انجام دهند.
بشیریان افزود: شهروندان تبریزی در هنگام مشاهده هر گونه قصور و مواردی از سوی رانندگان، با مراجعه به سازمان تاکسیرانی و یا از طریق شماره تلفن ۳۴۷۶۰۲۹۹ این موارد را اطلاع رسانی و پیگیری کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today