باشگاه خبرنگاران/ معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: دو دفتر پیشخوان توسط بازرسان بهداشت محیط در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و اصول پیشگیری از کرونا پلمب شد.

مجتهدی، معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با بیان اینکه در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، دفاتر پیشخوان دولت در این شهرستان توسط کارشناسان بهداشت محیط به صورت مستمر نظارت می‌شوند، گفت: بازرسان بهداشت محیط با حضور در دفاتر پیشخوان بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت می‌کنند.
وی افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، مهمترین اصول پیشگیری از کروناست و از این رو بازرسان بهداشت محیط با حضور در تمامی مراکز تجمعی، از جمله دفاتر پیشخوان هشدار‌های لازم را به صاحبان این اماکن به صورت اخطار بهداشتی می‌دهند.
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: ۱۴ مرکز پیشخوان دولتی فعال در این شهرستان مورد بازدید قرار گرفته و اخطار‌های لازم به آن‌ها داده شد.
مجتهدی گفت: بهداشت محیط با اجرای طرح تشدید بازرسی‌ها از تمامی واحد‌های صنفی و فروشگاه‌ها، تمامی مکان‌های تجمعی را نیز مورد ارزیابی و بازدید قرار می‌دهند و در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، با متخلفین برخورد می کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today