ایرنا/ سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز با تاکید بر بازی سخت و نفس گیر تیمش مقابل پیکان تهران، گفت: تصور ما بر این است که حریف ما جایگاه جدولی بالای جدول دارد.

ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز با بیان اینکه در شرایط کنونی لیگ برتر همه تیم ها، فوتبال نزدیک به هم ارائه می دهند، ابراز کرد: بر همین اساس نباید به رده پایین جدولی پیکان تمرکز کنیم چون در این حالت بازی را باخته ایم.
وی اظهار کرد: بازی فردا برای ما هم سخت است و هم حساس و جایگاه حریف در جدول نباید ما را فریب دهد.
الهامی ادامه داد: سخت بودن این بازی به این خاطر است که پیکان چیزی برای از دست دادن ندارد و با همه توان در برابر ما بازی خواهد کرد و به این خاطر که سه امتیاز آن می تواند ما را به نایب قهرمانی و کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا امیدوار کند، بازی حساسی محسوب می شود.
وی با بیان اینکه هیچ تیمی در لیگ برتر از پیش برنده نیست، یادآور شد: طی هفته های اخیر اتفاقاتی رخ داده که غیر قابل پیش بینی بوده است که نمونه اخیر آن در بازی نساجی با فولاد رخ داد و در حالی که تیم فولاد تا دقیقه ۸۰، دو بر صفر پیش بود؛ اما در دقایق پایانی نساجی سه گل زد و بازی را برد.
الهامی ادامه داد: این می تواند یک درس خوب برای من و بازیکنانم باشد و بر همین اساس ما با همه توان در برابر پیکان بازی خواهیم کرد.
وی ادامه داد: برای کسب هر سه امتیاز این دیدار باید همانند دیدارهایی که در آن پیروز شدیم، زحمت بکشیم و تلاش کنیم، در عین حال باید هوشمندانه و منطقی بازی کنیم.
الهامی با اشاره به محرومیت اشکان دژاگه در بازی مقابل پیکان، گفت: مسعود شجاعی هم به تازگی تمرینات تیم خود را شروع کرده و حضورش در این دیدار در هاله ای از ابهام قرار دارد، اما دیگر نفرات تیم سر حال و آماده هستند و برای ارائه یک بازی خوب، با جدیت تمام آماده می شویم.
سرمربی تراکتور تبریز یادآور شد: هدف اصلی و مهم ما در هفته های پایانی لیگ برتر امتیازگیری است و شاید به این بهانه بازی زیبا را هم قربانی کنیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today