فارس/ رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان گفت: هیچگونه کمبود مرغ در زنجان نداریم و صرفا به خاطر عید قربان مصرف افزایش یافته است.

سیدناصر رمضانلو، رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان اظهار کرد: طی یک هفته گذشته به اندازه نیاز مرغ توزیع شده و مشکلی از این نظر وجود ندارد.
رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با اشاره به اینکه قیمت مرغ گرم در استان زنجان 16 هزار تومان است، تصریح کرد: این قیمت از همه استان‌ها پایین‌تر است.
وی با بیان اینکه طی هفته جاری روزانه به صورت متوسط 50 یا 60 تن مرغ گرم در استان توزیع شده است، اضافه کرد: امروز نیز حدود 50 تن مرغ گرم در زنجان توزیع شده است.
رمضانلو با بیان اینکه به خاطر نزدیک بودن عید قربان طی چند روز گذشته میزان توزیع افزایش یافته است، گفت: اینکه با میزان توزیع کافی، بازهم مرغ کم است به خاطر عید قربان است چون مصرف افزایش یافته است.
رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با بیان اینکه برای شنبه نیز مرغ در استان وجود دارد، اضافه کرد: علاوه بر این 8 تن توزیع مرغ منجمد را نیز داشتیم.
وی ادامه داد: 23 تن در زنجان، 6 تن و 800 کیلوگرم در قیدار، سلطانیه یک تن و 200 کیلوگرم، ماهشان یک تن و 300 کیلوگرم، زرین آباد 600 کیلوگرم، ابهر و خرم‌دره نیز بیش از 8 تن مرغ توزیع شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today