باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از فوت نوزاد 7 روزه تا بانوی 74 ساله در استان خبر داد.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر در حالی که دیروز (۹ مرداد) تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان را ۳۱۳ نفر اعلام کرده بود، امروز از کاهش تعداد این بیماران خبر داد و بیان کرد: با ترخیص ۵۶ بیمار در شبانه‌روز گذشته، مجموع بیماران بستری در بخش‌‌های کرونایی به ۲۸۱ نفر رسید.
وی ادامه داد: از مجموع موارد بستری در بیمارستان‌های استان بوشهر تا روز جمعه ۱۰ مرداد، نتیجه آزمایش ۱۷۳ نفر مثبت اعلام‌شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با اشاره به بستری ۵۰ مورد جدید در شبانه‌روز گذشته، افزود: اکنون ۵۰ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت قرار دارند که از این تعداد ۲۳ نفر به کمک دستگاه نفس می‌کشند.
کشمیری درباره موارد فوتی نیز چنین گفت: یک مورد هشتم مرداد و ۶ مورد دیگر نیز دیروز نهم مرداد بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند.
وی درباره گروه سنی آمار جانباختگان، عنوان کرد: کم‌سن‌ترین فرد فوت‌شده نوزاد هفت‌روزه با نارسایی قلبی بوده و مسن‌ترین بانویی ۷۴ ساله بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ابراز قدردانی از افرادی که با رعایت کردن دستورهای بهداشتی از مدافعان سلامت پشتیبانی می‌کنند، عنوان کرد: چنانچه همراهی مردم و مسئولان در جدی گرفتن کرونا ادامه پیدا نکند، شاهد افزایش افسارگسیخته این بیماری و خسارت جبران‌ناپذیری خواهیم بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday