ایرنا/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: یک راه اصلی و ۹ جاده فرعی و روستایی که در پی بارشهای دیروز پنجشنبه مسدود شده بود روز جمعه با تلاش راهداران بازگشایی شد.

ابراهیم نصری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی اظهار کرد: جاده اصلی امام قلی - درگز حدفاصل چوینلی و گردنه تیوان و مسیر فرعی جاده قدیم امام قلی ـ باجگیران و راههای روستایی آغمزار ـ خادمانلو (اینچه) و یدک در شهرستان قوچان که دیروز مسدود شده بودند جمعه بازگشایی شدند.

وی ادامه داد: راه دسترسی روستاهای سرخ، بابالنگر، نوروزی، آبروان، داراب و صفی‌آباد در شهرستان خوشاب نیز با تلاش همکاران راهدار بازگشایی شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: تلاش برای بازگشایی راه روستایی دربندی ـ ریشخوار در شهرستان درگز و جاده دسترسی روستاهای چهارراه، خاکستر، لائین کهنه، سنگ دیوار و سینی در شهرستان کلات همچنان در جریان است و راه‌های مذکور مسدود هستند.

نصری افزود: طی ساعات گذشته فقط چند مورد بارش رگباری محدود در سطح برخی جاده‌های استان گزارش شده بود و اکنون نیز هیچ گونه بارشی در راه‌های خراسان رضوی اعلام نشده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar