ایرنا/ معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از پلمب ۶ باشگاه ورزشی بدنسازی به علت رعایت نکردن ابلاغیه وزارت ورزش در راستای پیشگیری از ابتلا به کرونا و دستورالعمل های بهداشتی در استان پلمب شد.

محمد بروحی، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی اظهار داشت: اگرچه بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا،  فعالیت تمامی باشگاه‌های ورزشی استان ممنوع اعلام شده بود اما، با وجود این، شماری از باشگاه‌ها در اجرای این مصوبه مرتکب تخلف شده و اقدام به گشایش باشگاه کرده بودند.

وی افزود: گروه های مشترک اداره نظارت بر اماکن عمومی انتظامی، شبکه بهداشت و درمان از تعدادی واحدهای ورزشی در سطح استان بازدید کردند که در این  بین ۵ باشگاه بدنسازی در بجنورد و یک باشگاه ورزشی در شیروان که بدون توجه به ابلاغیه وزارت ورزش مبنی بر تعطیلی باشگاه ها فعالیت می کردند، پلمب شد.

بروحی تصریح کرد: به خاطر شیوع دوباره ویروس کرونا در استان فعالیت‌های بیشتر رشته‌های ورزشی و باشگاه های استان به جز لیگ فوتبال ممنوع شده است.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی افزود: هم اکنون ابلاغیه‌ای در خصوص فعالیت‌های ورزشی در اماکن روباز و فضای باز مانند دوچرخه سواری، سوارکاری و اتومبیل‌رانی صادر نشده است.

وی با قدردانی از همکاری بسیاری از باشگاه ها از ابلاغیه وزارت ورزش که فعالیت خود را تعطیل کرده بودند، خاطرنشان کرد: از آنجا که بحث سلامتی جامعه در میان است، اگر باشگاهی مغایر با دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا رفتار کند با آنها برخورد می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today