فارس/ نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده و با مشارکت ۵ هزار میلیارد ریالی قرارگاه خاتم‌الانبیاء شاهد توسعه عمران شهری در اردبیل خواهیم بود.

صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به ظرفیت قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) برای تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام و اجرای طرح‌های جدید، در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای ویژه مختص استفاده از این ظرفیت برای اتمام ۸۱ پروژه مهم عمرانی و زیربنایی در کشور ظرف یک سال آینده و همچنین شروع پروژه‌های جدید داشتیم که با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه در مورد پروژه‌های استان و توسعه عمران شهری اردبیل هم صحبت شد که بر اساس مذاکرات صورت گرفته، مقرر شد قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در حوزه عمران شهری اردبیل پروژه‌هایی با اعتبار بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال انجام دهد.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا به اردبیل سفر می‌کند
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اتصال کمربندی دوم بسیج از محل پل ورودی از تبریز به بزرگراه ولایت، تقاطع غیر همسطح میدان وحدت، چهارراه حافظ، تقاطع آقاباقر و کمربندی بسیج از جمله این پروژه‌ها بیان کرد و گفت: در سفر چند روز آینده فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) به اردبیل شاهد برداشته شدن گام‌های عملیاتی و اجرایی در خصوص این پروژه‌ها خواهیم بود.
بدری ادامه داد: مطالبات قرارگاه از دولت بالغ بر ۴۲ هزار میلیارد تومان است و قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) آمادگی کامل برای تهاتر مطالبات خود با دولت به هر روش ممکن را دارد.
وی خواستار تعامل بیشتر دولت و استفاده از ظرفیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برای تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام کشور شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today