فارس/ فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف 346 کیلوگرم انواع مواد مخدر در منطقه مرزی میرجاوه خبر داد.

سردار محمد ملاشاهی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در راستای تشدید مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و بکارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقیان مواد مخدر برای انتقال محموله از منطقه عمومی تگور شهرستان میرجاوه به داخل کشور آگاه و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان افزود: مرزداران این فرماندهی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان به اجرای هدفمند کمین پرداخته و با اجرای طرح مهار و کنترل و پایش منطقه، قاچاقچیان را مشاهده و بلافاصله فرمان ایست را صادر کردند که قاچاقچیان بدون توجه به دستور ماموران، با خودرو از محل متواری شدند.
وی تصریح کرد: مرزداران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هدفمند به سمت قاچاقچیان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب ماموران، سوداگران مرگ عرصه را به خود تنگ دیده و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و با برجا گذاشتن محموله مواد مخدر از محل گریختند.
ملاشاهی بیان کرد: مرزداران در این عملیات موفق شدند در پاکسازی منطقه مقدار 346 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل 260 کیلوگرم تریاک، 62 کیلوگرم شیشه، 19 کیلوگرم حشیش و پنج کیلوگرم مرفین را کشف کنند.
وی از همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و حمایت‌های همیشگی مرزداران عزیز تقدیر و خاطرنشان کرد: متهمان و رابطین آنها شناسایی شده و دستگیری آنها به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today