فارس/ معاون بهره‌برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از اجرای عملیات ویدئومتری یک حلقه چاه دردره ارغوان شهر ایلام خبر داد.

رضا رضایی، معاون بهره‌برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام اظهار کرد: با توجه به اُفت سطح منابع تامین آب در چاه‌های قوچعلی واقع در دره ارغوان شهر ایلام، عملیات ویدئو متری این چاه که در سنوات گذشته حفاری شده بود، به منظور بهسازی و افزایش آبدهی و شروع عملیات بهره برداری از چاه احداث شده، انجام شد.
وی افزود: عمق این چاه ۱۶۸ متر و سطح آب در آن در تراز ۱۲۸ متری قرار دارد که امکان تجهیز و راه اندازی آن با آبدهی حداکثر ۲۰ لیتر در ثانیه وجود دارد.
معاون بهره‌برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان از رفع مشکل اُفت فشار آب در کوچه‌های بهارشهر چوار خبر داد و گفت: با ترمیم و بازسازی ۶۰ متر شبکه آبرسانی و مرئی کردن شیر آلات، مشکل اُفت فشار آب در کوچه‌های بهارشهر چوار رفع شد.
رضایی یادآور شد: با تلاش شبانه روزی نیروهای آبفا، این شرکت اقدام به ترمیم و بازسازی ۶۰ متر شبکه توزیع با قطر ۶۳ میلی‌متری از جنس پلی اتیلن و مرئی کردن سه دستگاه شیرآلات آب با رعایت نکات ایمنی محله‌ی مذکور اقدام شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today