فارس/ فرماندار بویراحمد با اشاره به وضعیت نامطلوب شهرستان در بیماری کرونا از تعطیلی همه تالارها و تفرج‌گاه‌های شهرستان خبر داد.

شاهرخ کناری، فرماندار بویراحمد به ارائه گزارشی از وضعیت کرونا در استان پرداخت و گفت: شهرستان به لحاظ بیماری کرونا در وضعیت مطلوبی نیست.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته 44 بیمار کرونای آنها تأیید شد، افزود: روزانه به طور میانگین 40 تا 50 بیمار کرونایی در استان شناسایی می‌شوند که اگر همین روال ادامه داشته باشد برای تخت‌های بیمارستانی با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.

فرماندار بویراحمد با اشاره به بستری شدن 110 بیمار در بیمارستان جلیل یاسوج اظهار کرد: 16 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که حال 6 نفر از آن‌ها وخیم است.

کناری بیان کرد: تالارها و همه تفرجگاه‌های شهرستان تعطیل و حتی روشنایی آن‌ها قطع است.

وی با اشاره به استقرار ایستگاه‌های غربالگری در ورودی شهرستان گفت: همه تاکسی‌ها و ناوگان برون شهری و درون شهری باید به سیستم سیار مجهز شوند، بنابراین درخواست داده‌ایم 4 هزار و 500 دستگاه کارتخوان وارد استان شود تا نیازی به پول نقد نشد.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه امیدواریم با تدابیر اتخاذ شده شرایط بهتر شود، افزود: در برگزاری نمایشگاهی در شهرستان اشتباهی صورت گرفته بود که روز گذشته این نمایشگاه با دستور قضایی جمع‌آوری شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today